Karrier

Cégünk jelenleg az alábbi munkakör betöltésére keres hosszú távra megbízható, tapasztalt vagy pályakezdő kollégát.

ASZTALOS

Ajtó-kapu üzletágunkba asztalos munkatársat keresünk!

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • fa és acél nyílászárók átalakítási munkái: szellőzőrács bevágások, üveghely kivágások, üvegezések, utólagos méretre alakítások
  • nyílászárók javítási munkái, garanciális javítások
  • esetenként külső helyszínen történő munkavégzés (megegyezés szerint)

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • asztalos szakmunkás végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, igényes munkavégzés
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkavégzés
  • munkabéren felül negyedéves eredményalapú prémium
  • munkába járási támogatás Szigetszentmiklóson kívüli lakosok részére

Foglalkoztatás jellege:

  • 8 órás teljes munkaidő vagy
  • részmunkaidő megállapodás szerint

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Ugrás a tetejére